Privaatsuspoliitika

Kes me oleme

Tere tulemast veebisaidile Sihtkohad.ee („Veebisait“). Käesolev Privaatsuspoliitika on koostatud selleks, et selgitada üksikasjalikult, kuidas me kogume, kasutame ja kaitseme teie isiklikku teavet. Me hindame teie privaatsust ja soovime tagada, et oleksite täielikult teadlik meie tegevusest seoses teie isikuandmetega, kui kasutate meie veebisaiti.

Isikliku Teabe Kogumine: Sihtkohad.ee kogub teie isiklikku teavet, mis on esitatud meile vabatahtlikult, näiteks registreerumisel või vormide täitmisel. See hõlmab mitmesuguseid andmeid, sealhulgas nime, e-posti aadressi, makseandmeid ja muud asjakohast teavet, mida võidakse küsida vastavalt vajadusele.

Isikliku Teabe Kasutamine: Kogutud isiklikku teavet kasutatakse peamiselt selleks, et pakkuda teile meie veebisaidi teenuseid ja täita seotud tehinguid. Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele ilma teie nõusolekuta, välja arvatud seadusega ettenähtud juhtudel. Soovime rõhutada, et teie isiklik teave on turvaline ja sellele juurdepääs on piiratud.

Küpsiste Kasutamine: Veebisait võib kasutada küpsiseid (cookies), et paremini mõista teie vajadusi ja parendada sirvimiskogemust. Küpsised võivad sisaldada anonüümseid andmeid ja statistikat, mis aitavad meil analüüsida lehe kasutustrendide muutusi. Kuigi küpsiste kasutamine on võimalik keelata brauseri seadetes, palume arvestada, et see võib mõjutada mõningaid veebisaidi funktsioone.

Turvameetmed: Teie privaatsuse kaitsmiseks on Sihtkohad.ee rakendanud asjakohaseid tehnilisi ja organisatsioonilisi turvameetmeid. Need meetmed hõlmavad volitamata juurdepääsu, hävitamise või muutmise eest kaitsvate süsteemide ja protokollide rakendamist. Kuigi oleme pühendunud teie isikliku teabe turvalisusele, palume mõista, et interneti kaudu edastatavate andmete täielik turvalisus ei ole võimalik tagada.

Kolmandate Osapoolte Lingid: Veebisait võib sisaldada linke kolmandate osapoolte veebisaitidele. Need lingid on mõeldud ainult mugavuseks, ja Sihtkohad.ee ei vastuta nende veebisaitide privaatsuspoliitika eest. Soovitame lugeda iga kolmanda osapoole veebisaidi privaatsuspoliitikat, et mõista nende tegevust teie isikliku teabega.

Kasutajate Tagasiside ja Küsimused: Oleme avatud teie tagasisidele ja küsimustele. Kui soovite jagada oma mõtteid või esitada küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, võtke meiega ühendust aadressil (sihtkohad@sihtkohad.ee). Teie arvamus on meile oluline ja aitab meil paremini teenindada meie kasutajaskonda.

Privaatsuspoliitika Muudatused: Sihtkohad.ee jätab endale õiguse muuta käesolevat Privaatsuspoliitikat igal ajal. Teavitame teid muudatustest postitades uuendatud Privaatsuspoliitika meie veebisaidile. Jätkates veebisaidi kasutamist pärast muudatuste postitamist, nõustute muudetud Privaatsuspoliitikaga.

Kontakt: Kui teil on küsimusi, muresid või soovite saada lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust aadressil (sihtkohad@sihtkohad.ee). Oleme siin, et tagada, et teie kogemus Sihtkohad.ee veebisaidil oleks turvaline ja teie privaatsus oleks kaitstud.

Kasutades Sihtkohad.ee, tunnistate, et olete lugenud, mõistnud ja nõustunud käesoleva põhjalikuma Privaatsuspoliitikaga. Teie privaatsus on meie jaoks oluline, ning me teeme kõik endast oleneva, et tagada teie isikliku teabe turvalisus ja usaldusväärsus.