Reeglid ja tingimused

Sihtkohad.ee Kasutustingimused

Tere tulemast veebisaidile Sihtkohad.ee („Veebisait“). Need kasutustingimused („Kasutustingimused“) reguleerivad Teie Veebisaidi kasutamist ja selle kaudu pakutavaid teenuseid. Veebisaidile juurdepääsemise või selle kasutamisega nõustute nende Kasutustingimustega järgimise ja nendega sidumisega. Kui te nendega ei nõustu, ärge kasutage Veebisaiti.

1. Teenuste ulatus: Sihtkohad.ee tegutseb veebiplatvormina, pakkudes linke erinevatele reisiteenuse pakkujatele, sealhulgas, kuid mitte ainult, lennufirmadele, hotellidele, autorendifirmadele. Me ei müü reisiteenuseid otse, vaid toimime vahendajana, ühendades kasutajaid asjakohaste teenusepakkujatega.

2. Kasutaja kohustused: 

a. Te olete vastutav teabe täpsuse ja täielikkuse eest, mille sisestate Veebisaidile.

b. Nõustute kasutama Veebisaiti ainult seaduslikeks ja legitiimseteks eesmärkideks.

3. Lingid kolmandate osapoolte veebisaitidele:

a. Sihtkohad.ee pakub linke kolmandate osapoolte reisiteenuse pakkujatele. Need pakkujad on iseseisvad ettevõtted, ja me ei toeta, juhi ega garanteeri nende pakutavaid teenuseid.

b. Kasutajad tunnistavad, et nende suhtlus kolmandate osapoolte teenusepakkujatega on täielikult nende enda vastutusel ja Sihtkohad.ee ei vastuta nende suhtlusest tulenevate probleemide või vaidluste eest.

4. Broneerimine ja makse:

a. Kõik broneeringud ja maksed tehakse otse asjakohaste teenusepakkujatega. Sihtkohad.ee ei osale tehinguprotsessis ega hoolitse ühegi rahalise tehingu eest.

b. Kasutajad vastutavad asjakohaste teenusepakkujate tingimuste ülevaatamise ja järgimise eest enne mistahes broneeringute tegemist.

5. Privaatsuspoliitika: 

a. Kasutajate isiklikku teavet reguleerib meie Privaatsuspoliitika, mis on leitav siin

b. Veebisaidi kasutamisega nõustute oma isikliku teabe kogumise, kasutamise ja avaldamisega vastavalt Privaatsuspoliitikale.

6. Intellektuaalomand:

a. Veebisaidi sisu, sealhulgas, kuid mitte ainult, tekst, graafika, logod ja pildid, on Sihtkohad.ee omand ja on kaitstud autoriõiguste ja muude intellektuaalomandi seadustega.

b. Kasutajad ei tohi paljundada, levitada ega kasutada Veebisaidi sisu ilma Sihtkohad.ee väljenduseta kirjaliku nõusolekuta.

7. Vastutuse piiramine:

a. Sihtkohad.ee ei vastuta otsese, kaudse, juhusliku, erilise või kaudse kahju eest, mis tuleneb Veebisaidi kasutamisest või võimetusest seda kasutada.

b. Sihtkohad.ee ei garanteeri kolmandate osapoolte teenusepakkujate pakutava teabe täpsust, täielikkust ega usaldusväärsust.

8. Tingimuste muutmine: Sihtkohad.ee jätab endale õiguse muuta neid Kasutustingimusi igal ajal eelneva etteteatamiseta. Kasutajad vastutavad nende tingimuste regulaarse ülevaatamise eest, et olla teadlikud võimalikest muudatustest.

9. Kohaldatav seadus: Need Tingimused kuuluvad ja tõlgendatakse vastavalt [sisestatud õigusruumile] seadustele. Mis tahes vaidlused, mis tekivad nende Tingimuste või nende alusel, kuuluvad [sisestatud õigusruumi] ainupädevuse alla.

Kasutades Sihtkohad.ee, tunnistate, et olete lugenud, mõistnud ja nõustunud nende Kasutustingimustega. Kui teil on küsimusi või muresid, võtke meiega ühendust aadressil (sihtkohad@sihtkohad.ee).