Parimad hotellid Itaalias: 2023. aasta külastajate valik

Täpsus, diskreetsus ja pühendumus: Itaalia parimad majutuskohad

Itaalia, oma rikkaliku ajaloo, võrratu maastiku ja enneolematu külalislahkusega, pakub reisijatele tõeliselt märkimisväärset kogemust. Alates Rooma elavatest tänavatest kuni Veneetsia romantiliste kanaliteni, särab Itaalia mitmekesiste luksushotellidega, mis vastavad igale reisija vajadustele. Condé Nast Traveler’i 2023. aasta lugejate valikuauhindade hulgas on kogenud reisijad valinud parimad hotellid Itaalias, näidates elegantsi, mugavust ja erakodsust.

Splendido Mare: pärl Portofinos

Portofino maalilises sadamas asuv Splendido Mare, Belmond Hotel, kiirgab võlu ja elegantsi. Kunagine kalurite külalistemaja, see 14-toaline sadamaäärne varjupaik pakub ajaloolist elegantsi ja kaasaegset luksust. Oma peene sisekujunduse, gurmeetoitude ja hingematvate vaadetega Liguria rannikule lubab Splendido Mare unustamatu kogemuse.

Le Sirenuse: ajatu elegants Positanos

Stiilsel Amalfi rannikul asuv Le Sirenuse on legendaarne hotell, mis püüab kinni Itaalia külalislahkuse olemuse. Algselt aristokraatliku Sersale pere suveresidentsiks, pakub see klassikaline hotell veatut teenindust, luksuslikke majutusvõimalusi ja maailmatasemel toitlustust. Alates sellest elegantsetest tubadest kuni võrratute terrassideni, mis avanevad Vahemere sinistele vetes, kehastab Le Sirenuse ajatut elegantsi.

Mandarin Oriental, Lago di Como: rahulik taganemine

Breathtaking Lago di Como maastike keskel asuv Mandarin Oriental pakub rahu modernse elu saginas. 18. sajandi järveäärses häärberis asuv see luksuslik varjupaik segab Itaalia sarmi ja Aasia inspireeritud disaini. Oma laitmatute aedadega, Michelini tärniga restoranidega ja veatut teenindust pakub Mandarin Oriental tõeliselt unustamatut peatumist.

Grand Hotel Miramare: traditsiooni ja luksuse segu

Asudes võluvas Santa Margherita Ligure’i linnas, pakub Grand Hotel Miramare unikaalset segu vanast maailmast ja kaasaegsest luksusest. Saaristunud sajandite vanuste aedade keskel ja vaadates Liguria merd, pakub see elegantne hotell hubast oaasi nõudlikule reisijale. Oma intiimse õhkkonna, isikupärase teeninduse ja võrratute merevaadetega on Grand Hotel Miramare Itaalia külalislahkuse kehastus.

Villa Sant’Andrea: peidetud paradiis Taormina Mare’is

Asudes Taormina Mare’i kallaste ääres, pakub Villa Sant’Andrea, Belmond Hotel, peidetud puhkust ühes Itaalia võluvamast sihtkohast. Algselt ehitatud aristokraatliku perekonna eraväljakuna, kiirgab see võluv villa elegantsi ja stiilsust. Oma võrratu asukoha, luksuslike majutusvõimaluste ja maailmatasemel mugavustega lubab Villa Sant’Andrea tõeliselt unustamatut kogemust.

Borgo Egnazia: taevane pelgupaik Puglias

Puglia südames asuv Borgo Egnazia on luksuslik kuurort, mis ühendab kaasaegse luksuse traditsioonilise Itaalia sarmiga. Oliveaedade ja viinamarjaistanduste keskel asuv see võluv pelgupaik pakub avaraid villasid, gurmeetoite ja maailmatasemel mugavusi. Alates sellest vaiksest spast kuni maaliliste piazzadeni on Borgo Egnazia rahu ja lõõgastuse oaas.

Grand Hotel Tremezzo: järveäärne glamuur Como järvel

Como järve kallastel asuv Grand Hotel Tremezzo kehastab järveäärset glamuuri ja elegantsi. Oma luksusliku Art Nouveau sisekujunduse, panoraamvaadetega ja laitmatu teenindusega pakub see ikooniline hotell tõeliselt unustamatut kogemust. Alates luksuslikest majutusvõimalustest kuni gurmeetoitude valikuteni lubab Grand Hotel Tremezzo peatumist, mis on nii elegantne kui ka ülekohtune.

Grand Hotel Timeo, Belmond Hotel: ajalooline pärl Taorminas

Keskaegse Taormina küla kohal asuv Grand Hotel Timeo, Belmond Hotel, pakub pilguheitet Sitsiilia rikkalikku ajalugu ja kultuuri. Oma panoraamvaadetega Etna mäest, luksuslike majutusvõimaluste ja maailmatasemel mugavustega pakub see ajalooline hotell tõeliselt immersiivset kogemust. Alates selle Michelini tärniga toitlustusest kuni elegantse terrassini on Grand Hotel Timeo ajatu pärl Sitsiilias südames.

Villa d’Este: järveäärne pelgupaik Comojärvel

Ümbritsetud Comojärve hingematva iluga, pakub Villa d’Este ületamatut luksust ja elegantsi. 25 aakri suurustes laitmatutes aedades asuv see ajalooline hotell kiirgab vana maailma võlu ja stiilsust. Alates sellest luksuslikest tubadest kuni gurmeetoitude valikuteni lubab Villa d’Este peatumist, mis on nii luksuslik kui ka meeldejääv.

Grand Hotel Excelsior Vittoria: kaljuservade oaas Sorrentos

Napoli lahe kohal asuv Grand Hotel Excelsior Vittoria pakub hingematvat põgenemist Sorrento südames. Panoraamvaadete, elegantside majutusvõimaluste ja maailmatasemel mugavustega pakub see ajalooline hotell luksuse ja lõõgastuse oaasi. Alates selle kaljuservadest terrassist kuni rahuliku spaani on Grand Hotel Excelsior Vittoria rahu ja enesehellitamise pelgupaik.

Il Sereno: kaasaegne luksus Comojärvel

Comojärve kallastel asuv Il Sereno pakub kaasaegset pelgupaika, mis segab kaasaegse luksuse loodusliku iluga. Tuntud arhitekti Patricia Urquiola poolt kavandatud, pakub see stiilne hotell elegantset disaini, hingematvaid vaateid ja maailmatasemel mugavusi. Alates sellest lõpmatuse basseinist kuni Michelini tärniga toitlustuseni lubab Il Sereno peatumist, mis on nii šikk kui ka stiilne.

Grand Hotel Villa Serbelloni: kullatud palee Comojärvel

Pildilises Bellagio linnas asuv Grand Hotel Villa Serbelloni on kullatud palee, mis pakub pilguheitet Itaalia rikkalikku ajalukku ja kultuuri. Oma luksusliku sisekujunduse, panoraamvaadete ja maailmatasemel teenindusega pakub see ajalooline hotell unustamatut kogemust. Alates sellest grandioossetest salongidest kuni roheliste aedadeni on Grand Hotel Villa Serbelloni tõeline Itaalia külalislahkuse meistriteos.

Caesar Augustus: kaljuservade pelgupaik Capris

Napoli lahe 1000 jalga kõrgusel asuv Caesar Augustus pakub muljetavaldat pelgupaika Capri südames. Hingematvate vaadete, luksuslike majutusvõimaluste ja maailmatasemel mugavustega pakub see ajalooline hotell luksuse ja lõõgastuse pelgupaika. Alates sellest lõpmatuse basseinist kuni gurmeetoitude valikuteni on Caesar Augustus tõeline pärl Capri saarel.

Il Falconiere: Toskaana pelgupaik Cortonas

Toskaana südames asuv Il Falconiere pakub võluvat pelgupaika maalilises Cortona linnas. Oma ajaloolise villaga, viinamarjaistanduste ja maailmatasemel spaaga pakub see võluv pelgupaik lõõgastuse ja hellituse oaasi. Alates sellest gurmeetoitudest kuni luksuslike majutusvõimalusteni lubab Il Falconiere peatumist, mis on nii romantiline kui ka elavdav.

Park Hyatt Milan: linnaluksus Milaano südames

Milano südames asuv Park Hyatt pakub luksuslikku pelgupaika ühes Itaalia kõige elavamas linnades. Oma elegantse disaini, avarate tubade ja maailmatasemel mugavustega pakub see stiilne hotell mugavuse ja elegantsi pelgupaika. Alates selle Michelini tärniga toitlustusest kuni rahuliku spaaani on Park Hyatt Milan ideaalne baas Milaano kosmopoliitse võlu avastamiseks.

Itaalia külalislahkuse olemus

Alates Rooma ajaloolistest tänavatest kuni Comojärve hingematva iluni pakub Itaalia reisijatele ületamatuid kogemusi. Oma rikkaliku ajaloo, võrratu maastiku ja enneolematu külalislahkusega on Itaalia sihtkoht nagu ükski teine. Kas otsite maapiirkonnas rahulikku pelgupaika või linna glamuurset põgenemist, lubavad Itaalia parimad hotellid peatumist, mis on nii luksuslik kui ka unustamatu.

Condé Nast Traveler’i lugejate valikuauhinnad põhinevad tuhandete kogenud reisijate arvamustel ja kogemustel, kes on osalenud igal aastal toimuvas uuringus. Need auhinnad tunnustavad maailma parimaid hotelle, kuurorte, linnu, saari, lennufirmasid ja kruiisiliine vastavalt Condé Nast Traveler’i lugejate hääletusele.

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga